Skywerk

Skywerk on kasutajasõbralik ehitushaldur, mis muudab ehituse haldamise lihtsaks- alustades projektide kokkuvõtliku vaatega kalendrist ja lõpetades produktiivse raamatupidamisega. Ära raiska enam aega ümbertrükkimisele ja unusta hooletusvead! Tule proovi Skywerki tasuta ja alusta oma produktiivsemat teekonda koos meiega!

Ehitustööde päevik

Mis kõige parem, seda kõike saab teha ka objektil nutitelefonis olles! 

Ehitustööde päevik võimaldab planeerida ja täita ülesandeid alustades objekti põhilistest andmetest kuni kõige pisemate detailideni välja. Näiteks saab iga projekti juures määrata lisaks töötajatele seotud isikud nagu järelvalve ja ametiisikud ning juurde saab lisada kõik vajalikud juhised, aktid ja dokumendid. Nii on kõik vajalik info kogu aeg vaid telefoni kaugusel ja alati olemas! 

Kalender

Kalender on hea viis aja efektiivseks planeerimiseks, seal hulgas eesmärkide püstitamiseks ja ülesannete seadmiseks. Enam ei pea kirjutama objektil olles märkmikusse tähtsat infot üles, vaid seda saab teha kohe ja turvaliselt Skywerk keskkonnas! Nii oled kindel, et kõik asjad on õigesti üles märgitud ja miski ei unune.

Raamatupidamine

Skywerki abil on võimalik näha kõikide töötajate töötunde, kohalolekut, palgafonde ja tööülesanded. Erinevaid töötunde lisades on hõlpsalt näha kui palju aega kulub töötajal lisaks tavalistele töötundidele ka öö-, nädalavahetus- ja puhkepäevatunde. Erinevate töötundide tasu arvutab programm ise välja, jättes Sulle aega tegeleda vaid oluliste ülesannetega. Skywerk võimaldab teha raamatupidaja töö ülevaatlikuks, täpseks ja palju efektiivsemaks.

Tegime

Logo, Disain, Laravel arendus

Tahaksid koos midagi ägedat teha?

Täida allolev vorm ning hakkame tegutsema! TASUTA konsultatsioon ja hinnapakkumine. Lubame, et vastame Sulle alati nii kiiresti kui võimalik

Järgmine projekt

Extrahaus