Disain ja UI/UX

Sa vajad kasutajasõbralikke, visuaalselt atraktiivseid ja kergesti mõistetavaid veebilahendusi, mis tekitavad Sinu külastajates positiivseid emotsioone. Sa vajad UI ja UX disaini. Meie aitame Sind sellega.

Sinu veebilehel on esmamulje loomiseks aega vaid kolm (!) sekundit. Teame ju kõik, et just esmamulje on see, mis loeb. Kui külastajal selle ajaga huvi ei teki, oled ta kahjuks kaotanud. Otsejoones oma konkurendi lehele.

UI on kasutajaliides ehk see, mida klient Sinu kodulehele tulles näeb. UX ehk kasutajakogemus on see, mida klient Sinu kodulehel olles ja ringi vaadates tunneb. See näitab, kas tema teekond oli mugav, lihtne ja meeldiv.

Usaldusväärsus on ärimaailma üks kõige tähtsamaid märksõnu. Selle omakorda oluline element on jätkusuutlikkus. Me loome Sinu ettevõttele tervikliku visuaalse identiteedi: logo, värvilahendused, stiiliraamatu ja teeme ära kõik disainitööd.

Tahad enda äri viia uuele tasemele?

Täida allolev vorm ning hakkame tegutsema! TASUTA konsultatsioon ja hinnapakkumine. Lubame, et vastame alati võimalikult kiiresti

Tehtud tööd

Kasutajasõbralikud veebid on küll meie põhiteema, kuid oleme aidanud ettevõteid ka brändingu ja erilahendustega.