DISAIN JA UX

Sinu veebilehel on esmamulje tekitamiseks vaid 3 sekundit. Kui külastajal selle ajaga huvi ei teki, lahkub ta ilmselt otsejoones konkurendi lehele. Kena välimus ja kasutajasõbralikkus on veebis ellujäämise küsimus.

Camo meeskond loob veebilahendusi, mis tekitavad positiivset emotsiooni, on kasutajasõbralikud, selged ja arusaadavad.

UI ja UX on meie käes käkitegu. Mis need on? UI on kasutajaliides – see, mida klient su kodulehel näeb. UX on kasutajakogemus – see, mis tunde klient su kodulehelt saab, kas tal oli mugav ja asjalik külastus.

Lisaks veebile oleme valmis looma ka kogu ettevõtte visuaalse identiteedi: logod, värvilahendused, stiiliraamat, illustratsioonid.

KODULEHE ARENDUS

Koduleht peab hea välja nägema – see on su visiitkaart ja müügikanal. Ära unusta, et lehte vaadatakse palju ka mobiilist (lausa 65%). Teeme kodulehed skaleeruvad – need näevad head välja nii arvutis kui ka telefonis.

Milline on hea koduleht? Hästi loetav kirjatüüp, selge info, kasutajasõbralik ülesehitus, visuaalselt meeldiv vaadata.

Kasutame WordPressi sisuhaldustarkvara, mis on maailmas levinuim ja lihtsasti hallatav platvorm. See on heaks vundamendiks eriilmelistele veebilahendustele – portfooliod, blogid, interaktiivsed erilahendused.

Peale kodulehe valmimist ei jäta me klienti üksi ja aitame vajadusel ka veebi hallata ning edasi arendada.

Kodulehed

Mobiilsed veebid

Maandumislehed

E-POED

Ööpäevaringselt avatud, vaid ühe otsingu kaugusel miljarditest inimestest – hästi teostatud e-poel on potentsiaali vallutada kogu maailm.

Loome Camos nii lihtsamaid, mõnekümne toote müügiks mõeldud e-poode, kui ka keerulisemaid, mitme tuhande toote ning laotarkvara ja muude süsteemidega integreeritud lahendusi. Töötame peamiselt Woocommerce ja Prestashop platvormidega.

Makselahendused

Transpordimoodulid

Toodete import/eksport

ERILAHENDUSED

Soovid oma e-poele või veebilehele vähe erilisemat funktsionaalsust? Teeme sulle agiilsel meetodil rätseplahendusena just sobiva digilahenduse.

Loome eriotstarbelisi lahendusi, mis põhinevad parimatel kasutajakogemuse praktikatel.

Suudame viisakalt valmis teha ka erilahendused e-poodidele ja veebilehtedele, olgu selleks siis interaktiivne tellimisvorm, kuulutusteportaal või midagi täiesti enneolematut.

Tunneme end koduselt kõigi nende täheühenditega: PHP, HTML5, CSS3, JS, React.js, Node, Git, Laravel, MySQL, PostgreSQL

Broneerimissüsteemid

Portaalid

Soovid meiega koostööd teha?